Skolų išieškojimo, nemokų kontrolės verslas

Mokėjimų kontrolė yra svarbus procesas, todėl mūsų kurto programinės įrangos pagalba galima nesudėtingai ir sistematizuotai valdyti skolų išieškojimo įmonių verslą arba vykdyti mokėjimo reikalavimų kontrolę.

Sistemoje kūriamas fizinis arba juridinis klientas, nurodomos skolos – kiek ir iki kada jis turėjo susimokėti. Vėliau vadybininkai gali dirbti kiekvienas su savo administruojamais skolininkais bei juos kokybiškai prižiūrėti, generuoti dokumentus pagal skolos duomenis, siųsti žinutes el. paštu bei SMS pranešimais.

Jeigu esate skolų išieškojimo agentūra – verslo valdymo sistemoje skirtoje administruoti skolas pajungiamas kreditorių modulis, kurio pagalba kiekvienam kreditoriui turėsite galimybę importuoti jo skolų sąrašą bei vėliau teikti jam ataskaitas susijusias būtent su jo perduotomis skolomis išieškojimui.

Esant didelėms skolų pranešimų apimtims yra galimybė spausdinti paruoštus dokumentų šablonus, juos išspausdinti ant specialaus spausdintuvo kuris juos automatizuotu būdu sudeda į vokus ir užklijuoja.

Jeigu skolininkas pripažįsta savo skolą ir sutinka pasirašyti vekselį – tai galima atlikti e.vekselis programinės įrangos pagalba arba kurjerio iškvietimo metu užsakyti paslaugą, kai jie nuskenuoja asmens pateiktą identifikacinį dokumentą, tokiu būdu užtikrinant jog būtent tas asmuo pasirašė skolos vekselį.

Mokėjimų įskaitymui į skolų išieškojimo verslo valdymo sistemą naudojamas importas iš banko ISO 20222 (XML) formatu, tad automatiniu būdu sistema paskirsto pinigus klientui – iš pradžių dengia baudas, poto delspinigius, palūkanas ir tik galiausiai patį kreditą. Taigi, apskaitininkui nereikės rūpintis ir suvedinėti kiekvieną mokėjimą rankiniu būdu.

Auksčiau aprašytas bazinis funkcionalumas, tad detalesnei informacijai skambinkite +370 674 72248 ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus susijusius su skolų išieškojimo ir priežiūros valdymo sistema.

Ką mes darome ir kaip mes dirbame
Analizuojame
Jūs turite savo viziją – mes ją analizuojame, gilinamės į Jūsų poreikius bei dalinamės savo praktika. Ieškomas geriausias problemos sprendimas, kad reikėtų kuo mažiau darbo siekiant gauti geriausią rezultatą.
Sistematizuojame
Procesai turi būti sustyvuoti, tad visa eiga turi būti kontroliuojama ir numatyta. Sudarome eigos scenarijus, juos tikriname bei vykdome jų priežiūrą ir procesų tobulinimą.
Sprendžiame
Patyrusių profesionalų dėka sistemos architektūra yra lanksti, tad ji gali turėti daugybę modulių. Jų dėka mes sprendžiame tai, ką būtina automatizuoti bei įmanoma atlikti be žmogaus įsikišimo – taip verslo procesai bus tvarkingesni!
Ką Jūs gausite:
  • Sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius
  • Savalaikį darbų vykdymą
  • Procesų automatizaciją
  • Efektyvesnę darbų kontrolę
  • Geresnę komunikaciją su skolininku