Nekilnojamojo turto nuomos priežiūra

Vykdant veiklą, susijusią su nekilnojamojo turto priežiūra galima ją taip pat sistematizuoti programinės įrangos pagalba.

Kuriami klientai, jiems priskiriamos sutartys bei terminai, kuriam laikotarpiui įvyko susitarimas.

Vėliau, prie šios sutarties segamos komunalinių paslaugų bei kitos papildomos kompensacinės sąskaitos, bei automatiniu būdu jos yra persiunčiamos klientui apmokėti generuojant sąskaitą faktūrą.

Auksčiau aprašytas bazinis funkcionalumas, tad detalesnei informacijai skambinkite +370 674 72248 ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus susijusius su NT nuomos priežiūros valdymo sistema.

Ką mes darome ir kaip mes dirbame
Analizuojame
Jūs turite savo viziją – mes ją analizuojame, gilinamės į Jūsų poreikius bei dalinamės savo praktika. Ieškomas geriausias problemos sprendimas, kad reikėtų kuo mažiau darbo siekiant gauti geriausią rezultatą.
Sistematizuojame
Procesai turi būti sustyvuoti, tad visa eiga turi būti kontroliuojama ir numatyta. Sudarome eigos scenarijus, juos tikriname bei vykdome jų priežiūrą ir procesų tobulinimą.
Sprendžiame
Patyrusių profesionalų dėka sistemos architektūra yra lanksti, tad ji gali turėti daugybę modulių. Jų dėka mes sprendžiame tai, ką būtina automatizuoti bei įmanoma atlikti be žmogaus įsikišimo – taip verslo procesai bus tvarkingesni!
Ką Jūs gausite:
  • Sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius
  • Savalaikį darbų vykdymą
  • Procesų automatizaciją
  • Efektyvesnę darbų kontrolę
  • Geresnę komunikaciją su skolininku