Faktoringo bei verslo paskolų valdymas

Sistemoje esantys moduliai padės Jums kontroliuoti sąskaitų finansavimo verslą programinės įrangos pagalba. Jeigu perkate klientų sąskaitas už pvz. 2-3% arba tiesiog teikiate paskolas verslui – sistema padės Jums tai atlikti sistematizuotai bei atlikti įmonių skolų bei įsipareigojimų priežiūrą.

Verslo valdymo sistema apima visą procesą – nuo pat vartotojo ir jo įmonės registracijos, dokumentų paruošimo finansavimui iki skolų kontrolės bei buhalterinių ataskaitų ruošimo. Jeigu paskolos yra susijusios su turto įkeitimu ar hipoteka – yra galimybė prie kliento sutarties segti papildomas, kompensacines, sąskaitas, kurios yra taip pat pateikiamos klientui apmokėti.

Klientų, paraiškų bei finansuojamų faktūrų valdymas

Klientai besinaudodami tinklalapio vartotojo zona gali patys įkelti savo turimas pardavimo sąskaitas į sistemą bei sudaryti sutartį ar pasirašyti dokumentus m.parašu. Paraiškų valdyme matomos visos pateiktos paraiškos, galima stebėti kiek iš jų reikia įvertinti, kiek yra atmestų arba patvirtintų paraiškų, kurios yra konvertuojamos į finansuojamą sąskaitą.

Mokėjimų valdymas

Mokėjimo reikalavimų peržiūroje yra išvedami visi mokėjimai, kurie dar nėra gauti iš klientų bei nurodoma data kada yra laukiama įplauka, iš kokių dalių ji susideda – administravimo mokestis, kaina, palūkanos, delspinigiai (kredito įmokos atveju). Jeigu mokėjimas yra iš dalies apmokėtas išvedama ir tokio pobūdžio informacija.

Automatizuotas žinučių siuntimas

Esant mokėjimų vėlavimui, vartotojų informavimas vyksta keliais būdais – SMS žinutėmis ir el. paštu su konkrečios sutarties ar įmokos duomenimis, pavyzdžiui “sveiki, rytoj Jums reikia sumokėti įmoką 123,45 eur pagal sutartį nr. ABC1345”. Taip pat yra automatizuotu būdu skaičiuojami delspinigiai bei skiriamos baudos už vėlavimą, jeigu tokios yra numatytos. Esant didesniems vėlavimams galima spausdinti paruoštus dokumentų šablonus.

Išmokėjimų valdymas

Aktyvavus sutartį sistema automatiškai sugeneruoja išmokėjimo reikalavimą pradiniam finansavimui, pvz. 80% nuo sandorio vertės. Gavus mokėjimą iš debitoriaus yra apskaitomos faktoringo paslaugos palūkanos, o jeigu likusią sumą (po palūkanų nurašymo) galima išmokėti kreditoriui - sistema automatiškai sugeneruoja išmokėjimo reikalavimą nurodytai sumai. Tokiu būdu yra patogiai valdomi pinigų srautai, kai yra daliniai mokėjimai.

CRM sistema

Vadybininkui yra patogu dirbti su jam skirtomis sutartimis – kiekvieną dieną papildomas sąrašas naujų vėluojančių sutarčių pagal nustatytus trigerius – pavyzdžiui: 1 dieną, 29 dienas ar 59 dienas vėluojančios sutartis. Esant skambučiui telefonu vadybininkui nereikia skaičiuoti kiek kainuotų sutarties išpirkimas – tai apskaičiuoja sistema. Visos vietos, kur galimas vadybininko neteisingas interpretavimas yra automatizuojamos ir informacija pateikiama kuo paprasčiau. Mažiau klausimų ir paklaidų – daugiau naudos versle.

Masinis įplaukų importas iš bankų

Mokėjimų įskaitymui naudojamas importas iš banko ISO 20222 (XML) formatu, tad automatiniu būdu sistema paskirsto pinigus klientui – iš pradžių dengia baudas, poto delspinigius, palūkanas ir tik galiausiai patį kreditą. Taigi, vadybininkui nereikės rūpintis ir suvedinėti kiekvieną mokėjimą rankiniu būdu.

Detalesnei informacijai skambinkite +370 674 72248 ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus dėl faktoringo verslo valdymo sistemos.

Ką mes darome ir kaip mes dirbame
Analizuojame
Jūs turite savo viziją – mes ją analizuojame, gilinamės į Jūsų poreikius bei dalinamės savo praktika. Ieškomas geriausias problemos sprendimas, kad reikėtų kuo mažiau darbo siekiant gauti geriausią rezultatą.
Sistematizuojame
Procesai turi būti sustyvuoti, tad visa eiga turi būti kontroliuojama ir numatyta. Sudarome eigos scenarijus, juos tikriname bei vykdome jų priežiūrą ir procesų tobulinimą.
Sprendžiame
Patyrusių profesionalų dėka sistemos architektūra yra lanksti, tad ji gali turėti daugybę modulių. Jų dėka mes sprendžiame tai, ką būtina automatizuoti bei įmanoma atlikti be žmogaus įsikišimo – taip verslo procesai bus tvarkingesni!
Ką Jūs gausite:
  • Sprendimą, atitinkantį Jūsų lūkesčius
  • Savalaikį darbų vykdymą
  • Procesų automatizaciją
  • Efektyvesnę darbų kontrolę
  • Geresnę komunikaciją su skolininku